OBÓZ 2020 KOMUNIKAT

Czuwaj!

Drodzy Rodzice, kochane Zuchy i Harcerze,

nadszedł nieznany i trudny czas, w którym wielu z nas poszukuje odpowiedzi czy wskazówek, co dalej zrobić, jaką podjąć decyzję.

Dostosowując się do panującej rzeczywistości cały swój czas spędzamy w domach, zwiedzając każdy jego zakamarek. Spoglądając przez okno marzy się o tym, aby położyć się na zielonej trawie, która razem z nadchodzącą wiosną nabrała najpiękniejszych, żywych barw…

W głowie wędrujemy po leśnych ścieżkach, siedzimy przy obozowym blasku ognia nad samym brzegiem jeziora… Słuchamy ptasich śpiewów…

Wszystkie te najpiękniejsze i najbardziej pożądane obecnie chwile spędzone w bliskości z przyrodą realizujemy na obozie.

Pojawia się zatem pytanie – czy obóz planowany na 4-18 lipca 2020 się odbędzie?
Myślę, że każdy z nas na chwilę obecną może jedynie „gdybać”. Oczywiście, jesteśmy dobrej myśli… jednak to najbliższe 2 miesiące przyniosą nam odpowiedź.

W związku z powyższym, Drodzy Rodzice, chciałabym przekazać Wam kilka informacji.

Zgodnie z informacją zawartą w dokumencie ‚WARUNKI UCZESTNICTWA'” do dnia 11 kwietnia br. należy wpłacić zaliczkę na obóz w wysokości 300,00 zł. Wpłata ta z założenia traktowana miała być jako deklaracja udziału.

Na chwilę obecną nie wiadomo jak sytuacja się potoczy dalej, czy obóz się odbędzie czy też nie, dlatego proszę wstrzymać się z płatnością. Oczywiście, jeżeli Państwo dokonaliście wpłaty, to dobrze, dziękujemy, środki są bezpieczne i w tej wyjątkowej sytuacji, gdybyśmy jednak nie mogli obozu zorganizować zostaną one Państwu zwrócone.

Musimy cierpliwie czekać na dalszy rozwój sytuacji.

Pamiętajcie, harcerz jest zawsze pogodny – przyciągajmy dobre i pozytywne myśli. Razem – nie zawsze przy wspólnym, braterskim kręgu, jednak myślami – zawsze.

Przesyłam Wam mnóstwo ciepłych słów, otuchy i wsparcia.

Z błękitnym NIEBEM!

phm. Agnieszka Puzio

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *