Obóz 2020

Druhny i Druhowie, Drodzy Rodzice,

ze względu na rozwijającą się sytuację epidemiologiczną i obawy o trudność zapewnienia całkowitego bezpieczeństwa zuchom, harcerzom i instruktorom, podjęta została decyzja o nieorganizowaniu tegorocznej Harcerskiej Akcji Letniej.

To dla nas szczególnie przykra i trudna sytuacja. Obóz letni stanowi podsumowanie śródrocznej pracy środowisk harcerskich. To właśnie na obozie letnim jesteśmy najbliżej siebie, najbliżej natury…

Niemniej jednak, nie jest to jedyna możliwa forma letnich harcerskich działań. Postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, aby poczuć namiastkę życia obozowego.
Będziemy Was informować na bieżąco. Liczymy na Wasze wsparcie. Póki co pozostaje nam czekać…

JESZCZE BĘDZIE PIĘKNIE! JESZCZE BĘDZIEMY RAZEM! 

W sprawie formalności bardzo proszę o kontakt telefoniczny.

Czuwaj!

Komendant 24 Szczepu DHiGZ „AWANGARDA”
phm. Agnieszka Puzio

„UCHWAŁA KOMENDY HUFCA ZHP POZNAŃ – GRUNWALD Z DNIA 9.05.2020 R.

KOMENDA HUFCA ZHP POZNAŃ – GRUNWALD PODJĘŁA UCHWAŁĘ W DNIU 9 MAJA 2020 ROKU O NIE ORGANIZOWANIU HARCERSKIEJ AKCJI LETNIEJ PRZEZ JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE HUFCA W ROKU 2020 W ZWIĄZKU Z PANUJĄCA EPIDEMIĄ KORONOWIRUSA W POLSCE I NA ŚWIECIE. WSZELKIE INNE FORMY DZIAŁANIA ORGANIZACYJNEGO JEDNOSTEK POZOSTAJĄ BEZ ZMIAN ZGODNIE Z ROZKAZEM NACZELNICZKI ZHP Z MARCA BR. ORAZ POLECEŃ KOMENDANTA CHORĄGWI WLKP. Z MARCA , KWIETNIA I MAJA BR. JEDNOCZEŚNIE JEŚLI BĘDĄ KU TEMU WARUNKI NALEŻY OPRACOWAĆ DZIAŁANIA W RAMACH NIEOBOZOWEJ AKCJI LETNIEJ 2020  POD WARUNKIEM URUCHOMIENIA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH I KULTURALNYCH NA TERENIE MIASTA POZNANIA PRZEZ PREZYDENTA MIASTA POZNANIA. WSZELKIE PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI PROSZĘ KIEROWAĆ DO hm. PAWŁA NAPIERALSKIEGO.

W IMIENIU KOMENDY HUFCA
hm. PAWEŁ NAPIERALSKI
KOMENDANT HUFCA ZHP POZNAŃ – GRUNWALD”

Share Button