OBÓZ 2021 – Dokumenty

Czuwaj!

W załącznikach znajdują się dokumenty na obóz 2021. warunki uczestnictwa proszę pobrać oraz przeczytać, zapoznać się z nimi.

Kartę kwalifikacyjną oraz załącznik do karty proszę pobrać, wydrukować dwustronnie i wypełnione przekazać do 25 czerwca 2021 roku.

Informujemy, że płatności za uczestnictwo dziecka w obozie za pośrednictwem BONU TURYSTYCZNEGO można zrealizować w siedzibie Komendy Hufca (Poznań ul. Promienista 12 – schodkami w dół) w godzinach od 17.00-18.30 w terminie 15 CZERWCA 2021 – jest to termin płatności wyznaczony dla Szczepu Awangarda.
W ODPOWIEDZI NA ZAPYTANIA:
NIE MOŻNA ŁĄCZYĆ BONÓW TURYSTYCZNYCH – za dziecko można zapłacić jednym bonem w wysokości 500 zł.

Dokumenty do pobrania:

Warunki uczestnictwa OBÓZ PODGAJE 2021 – wersja 1

KARTA KWALIFIKACYJNA MEN 2021

Załącznik do karty kwalifikacyjnej niepełnoletniego uczestnika wypoczynku

Share Button
deszczowa-pogoda

WAŻNE – zmiana dot. ogniska 21.02.2020

Czuwaj!

z powodu złej pogody, musimy zrobić małą zmianę – zamiast spotkać się na ognisku w lasku marcelińskim, zapraszamy Was do Szkoły Podstawowej 69 do stołówki na godzinę 17:30. Do szkoły wchodzimy wejściem od ulicy Jarochowskiego. 

Do zobaczenia!

Share Button

Zimowisko 2018!

Czuwaj!

jak co roku, planujemy dla Was zorganizować Zimowisko… w związku z tym mamy kilka ważnych informacji, które znajdziecie w załącznikach poniżej:

Karta kwalifikacyjna ZIMOWISKO PRZYBRODZIN 2018

ZIMOWISKO SZCZEPU – informacje 2018

Proszę zapoznajcie się ze wszystkimi szczegółami.
Pamiętajcie, że limit miesjc to 35 osób.
Minimalna liczba osób jakie muszą się zgłosić to 25 osób.
Do 10 stycznia należy wpłacić gotówką 100 zł na zbiórce oraz oddać wypełnioną kartę kwalifikacyjną!

Liczymy, że stawicie się licznie!

Share Button
namiot-zbiorka

Zbiórka pieniędzy na nowy namiot 10 osobowy!

Jest AKCJA! Zbieramy na namiot na zrzutka.pl:

https://zrzutka.pl/vghamb (to jest link do zrzutki, gdzie zbieramy na namiot!)

Poniżej kilka słów od naszego Zastępcy Komendanta:

Drodzy Harcerze, Rodzice i Przyjaciele naszego Szczepu

Organizujemy zbiórkę pieniędzy na nowy namiot 10 osobowy za pomocą portalu zrzutka.pl . Aby nasz cel został zrealizowany potrzebujemy waszej pomocy. Wiecie jak działamy, znacie nas, wiecie ile czasu poświęcamy dla waszych dzieci oraz ile wysiłku wkładamy w funkcjonowanie naszego środowiska. Dlatego też prosimy was o pomoc. Jak wiecie od lat jeździmy na obozy letnie na własnym sprzęcie. Dbamy o niego dlatego służy nam latami. Niektóre z naszych namiotów swoje lata świetności mają już za sobą i najwyższa pora wymienić je na nowe. Podczas odwiedzin na obozie tegorocznym obozie, mieliście okazję sami się przekonać. Nowy namiot 10 osobowy kosztuje 2800 złotych (trochę lepsza wersja z wytrzymalszym dachem 3300 złotych) Środki jakie posiadamy przeznaczamy na bieżące wydatki czyli wszelkiego rodzaju materiały programowe do realizacji programu zbiórek, rajdów i obozów aby zajęcia dla harcerzy i zuchów były atrakcyjne. Każda przekazana złotówka przybliży nas do wymarzonego celu.

Czuwaj !
z-ca komendanta pwd. Mateusz Zygmanowski

Share Button