ZBIÓRKA ZUCHOWA 16.06.2020

 
 
 
Czuj ZUCHY! 

Już w najbliższy wtorek – czyli jutro – kolejna zbiórka zuchowa.

Spotykamy się przy wejściu do Szkoły Podstawowej nr 69 – wejście od ulicy Jarochowskiego, o godzinie 16:30. Zbiórka kończy się o 18:00.

Zabieramy swoje przybory, tak jak ostatnio.

Będziemy przechodzić przez hol szkolny – należy mieć ze sobą maseczkę.

Proszę o zgłoszenia – przesyłamy skan / zdjęcie wypełnionej zgody ( na każdą zbiórkę należy przynosić nową zgodę z nową datą ) w wiadomości prywatnej, na maila lub mms.

Link do zgody:

https://zhp.pl/wp-content/uploads/2020/05/ZHP_Oswiadczenie_maloletni.pdf?fbclid=IwAR3ID0t8qDvhTh5nMNygUZaO_fkkYsLCirYtny9-owWMJd880oYGegsTCAQ

Papierową zgodę przynosimy w dniu zbiórki!

Do zobaczenia! Czuj!

 
 
 
 
 
Share Button

WRACAMY ZE ZBIÓRKAMI ZUCHOWYMI !! ;)

CZUWAJ!

Spieszę z dobrą informacją! WRACAMY!

Zapraszam na zbiórkę zuchową nasze zuchy, zbiórka odbędzie się w najbliższy WTOREK 9.06.2020 o godzinie 16:30, trwać będzie do 18:00.
Zbiórka odbędzie się na boisku Szkoły Podstawowej nr 69 w Poznaniu / wejście przez bramę od ulicy Jarochowskiego.

Musimy dostosować się do panującej rzeczywistości, nasze zbiórki odbywać się będą na świeżym powietrzu. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich prosimy, aby każdy ZUCH zabrał ze sobą: swoje kredki, pisaki, klej, nożyczki, pędzelek, długopis oraz ołówek.

W zbiórce uczestniczyć mogą Zuchy w pełni zdrowe, których Rodzice dostosują się do następujących procedur:

– Zapoznajemy się z wytycznymi na stronie : https://zhp.pl/wracamy/

– Zgłaszamy chęć udziału dziecka w zbiórce 9.06.2020 SMS – na mój numer telefonu 669413567 (ułatwi nam to organizację)

– Na mój adres e-mail : agnieszka.puzio91@gmail.com przesyłamy skan / może być zdjęcie / ZGODY podpisanej KONIECZNIE przez DWÓCH OPIEKUNÓW PRAWNYCH – w tytule MAILA wpisujemy – ZBIÓRKA ZUCHOWA 9.06.2020 + imię i nazwisko ZUCHA

do pobrania: https://zhp.pl/…/upl…/2020/05/ZHP_Oswiadczenie_maloletni.pdf

-Rodzic przyprowadza dziecko na zbiórkę i wręcza ORYGINAŁ kadrze na zbiórce

W razie pytań – proszę dzwonić! 

CZUJ!

p.o. Drużynowej 59 Grunwaldzkiej Gromady Zuchowej „Słoneczna Gromada”, Komendant 24 Szczepu DHiGZ „AWANGARDA” phm. Agnieszka Puzio

Share Button

WRACAMY ZE ZBIÓRKAMI 57 PDH HUBALCZYCY ! ;)

 

CZUWAJ!
 
Spieszę z dobrą informacją! WRACAMY!
Zapraszam na zbiórkę wszystkich harcerzy należących do 57 POZNAŃSKIEJ DRUŻYNY HARCERZY „HUBALCZYCY” , zbiórka odbędzie się w najbliżsą ŚRODĘ 10.06.2020 o godzinie 15:00, trwać będzie do 16:30.
Zbiórka odbędzie się na boisku Szkoły Podstawowej nr 69 w Poznaniu / wejście przez bramę od ulicy Jarochowskiego.
 
Musimy dostosować się do panującej rzeczywistości, nasze zbiórki odbywać się będą na świeżym powietrzu. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich prosimy, aby każdy harcerz zabrał ze sobą: swoje kredki, pisaki, klej, nożyczki, pędzelek, długopis oraz ołówek. pRZYCHODZIMY W MUNDURACH!
 
W zbiórce uczestniczyć mogą w pełni zdrowe osoby, których Rodzice dostosują się do następujących procedur:
  1. Zapoznajemy się z wytycznymi na stronie : https://zhp.pl/wracamy/
2. Zgłaszamy chęć udziału dziecka w zbiórce 10.06.2020 SMS – na mój numer telefonu 669413567
3. Na mój adres e-mail : agnieszka.puzio91@gmail.com przesyłamy skan / może być zdjęcie / ZGODY podpisanej KONIECZNIE przez DWÓCH OPIEKUNÓW PRAWNYCH – w tytule MAILA wpisujemy – ZBIÓRKA 57 PDH HUBALCZYCY 10.06.2020 + imię i nazwisko harcerza
4. Rodzic przyprowadza dziecko na zbiórkę i wręcza ORYGINAŁ drużynowemu
 
W razie pytań – proszę dzwonić!
 
CZUWAJ!
Share Button

OBÓZ LETNI 2020 ODWOŁANY :(

Druhny i Druhowie, Drodzy Rodzice,

ze względu na rozwijającą się sytuację epidemiologiczną i obawy o trudność zapewnienia całkowitego bezpieczeństwa zuchom, harcerzom i instruktorom, podjęta została decyzja o nieorganizowaniu tegorocznej Harcerskiej Akcji Letniej.

To dla nas szczególnie przykra i trudna sytuacja. Obóz letni stanowi podsumowanie śródrocznej pracy środowisk harcerskich. To właśnie na obozie letnim jesteśmy najbliżej siebie, najbliżej natury…

Niemniej jednak, nie jest to jedyna możliwa forma letnich harcerskich działań. Postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, aby poczuć namiastkę życia obozowego.
Będziemy Was informować na bieżąco. Liczymy na Wasze wsparcie. Póki co pozostaje nam czekać…

JESZCZE BĘDZIE PIĘKNIE! JESZCZE BĘDZIEMY RAZEM! 

W sprawie formalności bardzo proszę o kontakt telefoniczny.

Czuwaj!

Komendant 24 Szczepu DHiGZ „AWANGARDA”
phm. Agnieszka Puzio

„UCHWAŁA KOMENDY HUFCA ZHP POZNAŃ – GRUNWALD Z DNIA 9.05.2020 R.

KOMENDA HUFCA ZHP POZNAŃ – GRUNWALD PODJĘŁA UCHWAŁĘ W DNIU 9 MAJA 2020 ROKU O NIE ORGANIZOWANIU HARCERSKIEJ AKCJI LETNIEJ PRZEZ JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE HUFCA W ROKU 2020 W ZWIĄZKU Z PANUJĄCA EPIDEMIĄ KORONOWIRUSA W POLSCE I NA ŚWIECIE. WSZELKIE INNE FORMY DZIAŁANIA ORGANIZACYJNEGO
EDNOSTEK POZOSTAJĄ BEZ ZMIAN ZGODNIE Z ROZKAZEM NACZELNICZKI ZHP Z MARCA BR. ORAZ POLECEŃ KOMENDANTA CHORĄGWI WLKP. Z MARCA , KWIETNIA I MAJA BR. JEDNOCZEŚNIE JEŚLI BĘDĄ KU TEMU WARUNKI NALEŻY OPRACOWAĆ DZIAŁANIA W RAMACH NIEOBOZOWEJ AKCJI LETNIEJ 2020 POD WARUNKIEM URUCHOMIENIA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH I KULTURALNYCH NA TERENIE MIASTA POZNANIA PRZEZ PREZYDENTA MIASTA POZNANIA. WSZELKIE PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI PROSZĘ KIEROWAĆ DO hm. PAWŁA NAPIERALSKIEGO.

W IMIENIU KOMENDY HUFCA
hm. PAWEŁ NAPIERALSKI
KOMENDANT HUFCA ZHP POZNAŃ – GRUNWALD”

 
Share Button

OBÓZ 2020 KOMUNIKAT

Czuwaj!

Drodzy Rodzice, kochane Zuchy i Harcerze,

nadszedł nieznany i trudny czas, w którym wielu z nas poszukuje odpowiedzi czy wskazówek, co dalej zrobić, jaką podjąć decyzję.

Dostosowując się do panującej rzeczywistości cały swój czas spędzamy w domach, zwiedzając każdy jego zakamarek. Spoglądając przez okno marzy się o tym, aby położyć się na zielonej trawie, która razem z nadchodzącą wiosną nabrała najpiękniejszych, żywych barw…

W głowie wędrujemy po leśnych ścieżkach, siedzimy przy obozowym blasku ognia nad samym brzegiem jeziora… Słuchamy ptasich śpiewów…

Wszystkie te najpiękniejsze i najbardziej pożądane obecnie chwile spędzone w bliskości z przyrodą realizujemy na obozie.

Pojawia się zatem pytanie – czy obóz planowany na 4-18 lipca 2020 się odbędzie?
Myślę, że każdy z nas na chwilę obecną może jedynie „gdybać”. Oczywiście, jesteśmy dobrej myśli… jednak to najbliższe 2 miesiące przyniosą nam odpowiedź.

W związku z powyższym, Drodzy Rodzice, chciałabym przekazać Wam kilka informacji.

Zgodnie z informacją zawartą w dokumencie ‚WARUNKI UCZESTNICTWA'” do dnia 11 kwietnia br. należy wpłacić zaliczkę na obóz w wysokości 300,00 zł. Wpłata ta z założenia traktowana miała być jako deklaracja udziału.

Na chwilę obecną nie wiadomo jak sytuacja się potoczy dalej, czy obóz się odbędzie czy też nie, dlatego proszę wstrzymać się z płatnością. Oczywiście, jeżeli Państwo dokonaliście wpłaty, to dobrze, dziękujemy, środki są bezpieczne i w tej wyjątkowej sytuacji, gdybyśmy jednak nie mogli obozu zorganizować zostaną one Państwu zwrócone.

Musimy cierpliwie czekać na dalszy rozwój sytuacji.

Pamiętajcie, harcerz jest zawsze pogodny – przyciągajmy dobre i pozytywne myśli. Razem – nie zawsze przy wspólnym, braterskim kręgu, jednak myślami – zawsze.

Przesyłam Wam mnóstwo ciepłych słów, otuchy i wsparcia.

Z błękitnym NIEBEM!

phm. Agnieszka Puzio

Share Button